GIGAVAC AKILLI KONTAKTÖR SERİLERİ VE GIGAFUSE

GIGAVAC Akıllı kontaktör serileri ile müşterilerine ileriye yönelik teknik kullanım avantajları sağlamaktadır. Aşağıda GIGAVAC akıllı kontaktör serileri ile ilgili tablo verilmiştir. Bu seriler arasında MXC veya GXC, MXST15, MXST16, MXSA, MXSB ve MXSL15 kontaktörler bulunmaktadır. Ayrıca akıllı kontaktörlerin yanında elektrikli araçların batarya kutularına yenilikçi bir çözüm getiren GigaFuse ürünü bulunmaktadır. Ürünlerle ilgili teknik detaylara veya ürünlerin datasheetlerine ulaşmak için ürünün üzerine tıklayabilirsiniz.

Ürün Başlığı
Ürün Teknik Açıklaması
Ürün
GIGAVAC MXC/GXC Serileri Haberleşme Protokollü DC KontaktörlerGIGAVAC MXC/GXC serisi DC kontaktörler CANBus arayüz sistemine sahiptir. Akım, gerilim, sıcaklık, sistem durumu veya açma/kapama sayısı gibi tüm verileri arayüz sayesinde kullanıcıya bildirebilmektedir. Böylece devrenin anlık olarak takip edilmesini sağlamaktadır.
GIGAVAC Açma Gecikmeli DC Kontaktörü MXST15/MXST16 SerileriMXST15 ve MXST16 serisi bu DC Kontaktörler ana devre kumandası kesildikten sonra bir süre daha çalışır durumda kalması gereken bileşenlerin bulunduğu sistemlerde kullanılmaktadır.
GIGAVAC DC Aşırı Akım Koruma Kontaktörü MXSA SerisiMXSA serisi DC aşırı akım koruma kontaktörü devre üzerinde oluşabilecek aşırı akım durumunda devreyi açarak hem yükü hem de devreyi korumaktadır. 
GIGAVAC Akım Algılayan Analog Bilgi Çıkışlı DC Kontaktör MXSB SerisiMXSB serisi akım algılayan analog bilgi çıkışlı DC kontaktör devre üzerinde dolaşmakta olan akımın, analog çıkışlar üzerinden izlenebilmesini sağlayan bir yapıya sahiptir.
GIGAVAC DC Düşük Gerilim Koruma Kontaktörü MXSL15 SerisiMXSL15 serisi DC düşük gerilim koruma kontaktörü bağlı olduğu devreyi olası voltaj düşümlerine karşı koruyan bir devre kesicidir. Böylelikle özellikle batarya sistemlerinde güvenli kullanım avantajları sağlamaktadır.
GIGAVAC GigaFuseGigaFuse, devreyi normal bir sigortadan daha hızlı açabilen bir sisteme sahiptir. Ayrıca bunu yaparken normal koşullara daha yakın parametrelerde çalışarak bağlı olduğu sistemi güvende tutmaktadır.

Daha fazla GIGAVAC ürünümüzü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.