Sensata Technologies’in Elektrikli Araçlar için GigaFuse’u 2024 Automotive News PACE Ödülünü Kazandı

Sensata’nın Batarya Elektrikli Araçlar (BEV’ler) için elektromekanik sigortası GigaFuse, Automotive News’un 2024 PACE Ödülleri’nde kazandı.

SWINDON, Birleşik Krallık, 9 Mayıs 2024 – Sensata Technologies, BEV’ler için elektromekanik sigortası GigaFuse ile 2024 Automotive News PACE Ödülü’nü aldı. Bu prestijli ödül, otomotiv tedarikçilerini yenilik, teknolojik ilerleme ve iş performansı açısından tanır.

Sensata’nın GigaFuse ürünü, BEV arıza durumunda sistem koruması ve yolcu güvenliğini sağlar. Ayrıca, termal sigortalardan kaynaklanan koruma sorunlarını çözer ve risk alanını ortadan kaldırır. Bu, OEM’ler için mimari esnekliği artıran ilk tak-çalıştır bağlantı kesme cihazıdır. Üstelik hızlı tepki veren cihaz, kendiliğinden harekete geçer ve harici elektronik veya tetikleme gerektirmez. Buna ek olarak, GigaFuse, otomotiv üreticilerinin emisyon hedeflerine ulaşmak için geliştirme süresini kısaltır.

Bağımsız bir jüri, Sensata’nın başvurusunu inceledi ve ödülü verdi. İnceleme, ayrıntılı bir yazılı başvuru ve sanal saha ziyaretini içeriyordu. Dahası, 29. yılını kutlayan ödül programı, müşteri tarafından benimsenmiş ve ticari üretime geçmiş ürün veya süreçlerdeki teknik yenilikleri tanır.

“Bu prestijli ödülü aldığımız için gururluyuz. Bu, ekiplerimizin sıkı çalışmasının, teknik uzmanlığının ve özverisinin bir kanıtıdır,” diyor Sensata Technologies Araç Mühendisliği Başkan Yardımcısı Karen Asadourian. “Sensata olarak, otomotiv teknolojisinde mümkün olanın sınırlarını zorlamaya çalışıyoruz ve endüstrinin geleceğini şekillendiriyoruz. Bu tanınma için minnettarız. Ayrıca, müşterilerimize daha temiz, daha verimli, elektrikli ve bağlantılı bir dünya sunma misyonumuza sadık kalacağız.”

Sensata’nın ödüllü GigaFuse ürünü hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıyı ziyaret edin.