Hansford Sensors, metal endüstrisi, sağlık sektörü, rüzgar türbinleri, su altı uygulamaları, kağıt sanayi, madencilik ve gıda endüstrisi gibi alanlarda sıklıkla kullanılan vibrasyon ölçüm ekipmanlarının üretimini yapmaktadır.

Hansford titreşim & akselerometre sensörleri ve monitörleme ürünleri dünyanın önde gelen firmaları tarafından kullanılmaktadır. Hansford titreşim sensörleri, kaliteli, güvenilir bir tasarıma sahip olup teknik alanda müşterinin taleplerini kolayca karşılayabilecek kapasitede dizayn edilmiştir.

Hansford endüstriyel akselerometre ve titreşim transmitterları arızaya sebep olabilecek çeşitli risklerin önceden mönitörlenmesi, mevcut arızaların giderilmesi ve genel sistem bakımının yapılmasında kritik rol oynayan önemli devre elemanlarıdır. Bu ürünlerin makinenin istenilen her aksamına monteleri sağlanabilir. Makinenin motor, fanlar ve pompa gibi erişimi kısıtlı aksamlarına montesi sağlanabilen titreşim sensörleri sayesinde kolayca monitörleme yapılabilmektedir. Bu sayede sisteme zamanında müdahele edilebilmektedir. Çıkışlardan, lokal olarak ya da PLC, BMS veya 4-20mA girişe sahip modüller yardımıyla uzaktan veri okunabilmektedir. Ayrıca Hansford’un konnektör, kablo ve sistemlerde operasyonu kolaylaştıran çeşitli ürünleri de bulunmaktadır.

Metal endüstride, vibrasyon & ivme sensörleri ve 4-20mA titreşim transmitterları (loop beslemeli sensörler) valsli değirmenler ve soğutma kulelerinde kullanılmaktadır. İlaç sektöründe ise makinelerdeki fan ve motor parçalarının tamamı Hansford vibrasyon sensörleri aracılığıyla monitörlenerek korunmaktadır.

Rüzgar türbinlerinde ise Hansford Sensors ürünü akselerometreler, türbindeki kanatların hasar görmesini ve bütün hava koşullarında verimli bir şekilde çalışabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Hansford ürünleri su altı uygulamalarında yük pompalarının, turboşarjların, pervanelerin ve havalandırma fanlarının çeşitli gecikme ve arızalardan korunmasını sağlamaktadır. Kağıt sanayisinde ise akselerometreler makinelerin zor koşullar altında sabit ve tutarlı çalışmalarını sağlamak için kullanılmaktadır.

Madencilik sektöründe pompalar, kırıcılar ve konveyörler Hansford titreşim & akselerometre sensörleri ile monitörlenmektedir.

Gıda sektöründe ise Hansford akselerometreleri mikserleri, santrifüjleri, fırınları, fanları ve konveyör iletim hattını monitörlemek için kullanılmaktadır.

Çimento sektöründe de titreşim sensörleri ve 4-20mA vibrasyon transmitterları (LPS) taş ocaklarında, kırıcılarda, değirmenlerde ve depolarda kritik koşulları monitörlemeye yaramaktadır.

Hansford titreşim sensörleri ve sistemleri, müşteriye talebi doğrultusunda kesin ölçümler sunarak üretimde ve üretim sisteminde güvenilirliği sağlayarak sistem performansını ve verimliliği geliştirmektedir.

Hansford Sensors 4-20mA titreşim sensörleri ürün ve detaylarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hansford Sensors AC titreşim sensörleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 8