Biz Kimiz?

Misyonumuz

Başta Türkiye olmak üzere tüm Ortadoğu ülkeleri ve Kuzey Afrika ülkelerinde endüstriyel elektrik ve otomasyon ürünleri konusunda ilerici ve lider bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Rekabetçi olduğumuz alanlarda lider bir firma olmak için, tekliflerimizi tam zamanında, teknik özelliklerde yerine getirmeyi ve teknolojik alanlardaki tecrübemizi geliştirmeyi ve büyük projelerin üstesinden gelmeyi, etik hedefleri ilke edinmeyi en iyi şekilde hedeflemekteyiz.

Ne yapıyoruz?

IMB Elektrik kurulduğu 2011 yılından bu yana elektrik ve otomasyon teknolojilerinde ilerici bakış açısına ve deneyimli teknik kadroya sahip olup, distribütörü olduğu firmaların üretmiş olduğu ürünlerin satışını, satılan ürünlerle ilgili müşteri desteğini ve gerekli otomasyon çözümlerini sağlamaktadır.

Ortaklıklarımız

Firmamız, bünyesinde bulunan ürün çeşitliliği geliştikten sonra bazı ürün sınıfları için farklı alanlarda uzmanlaşacak alt şirketler kurma kararı aldı. İlk olarak 2015 yılında, sadece döner elektrik konnektörleri alanında uzman kadro oluşturmak amacıyla Slipring Elektrik Anonim Şirketi‘ni kurdu. 2020 yılında ise uluslararası hizmet vermesi amacıyla, e-ticaret ağırlıklı faaliyet yürütecek olan VoltShop Elektrik Ticaret Limited Şirketi‘ni kurdu.

Sizin için ne yapabiliriz?

WhatsApp hattımıza veya E-posta adresimize dilediğiniz zaman soru sorabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Çalışmalarımızda öncelikle hem kaliteli hizmete hem de amaçlarımıza ulaşarak müşterilerimizi memnun etmeye odaklanıyoruz.

Sipariş verdiğiniz ürün aynı gün kargoya verilip, tarafınıza olabilecek en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Dilerseniz buraya tıklayarak referanslarımıza ulaşabilirsiniz.